فرانت لاین دیفندرز
فرم درخواست کمک‌هزینه امنیت آنلاین رمزگذاری شده

شما می‌توانید درخواست کمک‌هزینه امنیت خود را آنلاین ارائه کنید. کافی ست به سؤالات زیر در بخش مربوطه پاسخ دهید. پس از پاسخ گوئی به تمام سؤال‌ها، روی دکمه ارسال کلیک کنید و درخواست به‌صورت مستقیم به فرانت لاین دیفندرز ارسال خواهد شد.

پس از ارسال درخواست کمک هزینه مالی ، یکی از همکاران ما در فرونت لاین دیفندرز با شما تماس خواهد گرفت. لطفا اطمینان حاصل کنید که روشی که برای تماس با خود ( چون شماره تلفن و یا ایمیل و ...) برای ما ارسال می‌کنید امن است تا همکاران ما بتوانند از آن طریق با شما تماس گرفته و موارد مورد ابهام را با شما بحث کنند. پیشنهاد ما ان است که اگر احساس می‌کنید که تماس شما با فرونت لاین دیفندرز می تواند شما را در معرض خطر قرار دهد ، حداقل از یک کامپیتر امن و ارتباط اینترنتی امن استفاده کنید. همچنین توصیه می کنیم که یک ایمیل جداگانه برای خود باز کنید وآدرس این ایمیل را در فورم درخواست خود برای ما بفرستید. : برای کسب اطلاعات بیش تر لطفاً به لینک های زیر در خصوص حفظ امنیت دیجیتال مراجعه کنید https://securityinabox.org/en/communication/private-communication/ , https://ssd.eff.org/en/module/communicating-others

اطلاعات دقیق تماس متقاضی، شامل نام کامل، سازمان، نشانی سازمان، شماره تلفن و ایمیل و نام فرد پاسخگو در سازمان
با چه خطر امنیتی روبر هستید؟ ( لطفا جزییات موارد امنیتی که برای شما به وجو د آمده و با گرفتن کمک مالی قادر به رفع آن می باشید را توضیح دهید)؟
برنامه و کار شما چیست و کمک‌هزینه پیشنهادی چگونه بر امنیت شما مؤثر خواهد بود و چگونه خطرات پیش روی شما را کاهش خواهد داد؟
نتایج مورد انتظار شما چیست؟ آیا معیاری برای سنجش میزان تأثیرگذاری این کمک‌هزینه وجود دارد؟ (انتظار داریم این موارد در گزارش شما در مورد کمک‌هزینه پوشش داده شود، علاوه بر رسیدهای اصلی هزینه‌ها و خریدها)
لطفا هزینه لازم برای هر راه حل و یا مواردی را که با تهیه آن قادر هستید در برابر خطر امنیتی از خود حمایت کنید را به طور دقیق و تفکیک شده بیان کنید. ( در خصوص برآورد هزینه هایی که ارایه می دهید فرونت لاین دیفندرز ممکن است از شما بخواهد تا برآورد هزینه ها را بر اساس منابع مختلف برای ما ارسال کنید و یا به شما راه حل های جایگزین پیشنهاد دهد)
یک توضیح خلاصه از گروه/ سازمان خود شامل اهداف، فعالیت‌های قبلی، عضویت، ساختار سازمانی، ساختار مالی، کار با گروه‌ها و شبکه‌های دیگر ارائه دهید.
اطلاعات تماس کامل (نام، سازمان، شماره تلفن ، ایمیل) حداقل دو فرد مرجع که در جامعه حقوق بشر در کشور شما و یا در سطح بین‌المللی شناخته‌شده باشند و با کار شما آشنایی داشته باشند را به ما بدهید، تا بتوانیم درخواست شما را ارزیابی کنیم.

 

درخواست‌ها از طریق پست و ایمیل هم قابل‌ارسال هستند:
Front Line Defenders
Avoca Court
Temple Rd
Blackrock
Co. Dublin
A94 R7W3
Ireland
ایمیل: grants@frontlinedefenders.org

 

این ۴ حرف را: وارد کنید:
بزرگی و کوچکی حروف مهم نیستند، اگر قادر به خواندن حروف نیستید صفحه را مجدداً بارگذاری کنید

توجه داشته باشید:

تمام اطلاعات ارسالی شما از طریق مجرای امن و رمزگذاری (SSL) شده فرستاده می‌شود.
برای بالا بردن امنیت، تمام اطلاعات به‌وسیله PGP/GPG key دوباره رمزگذاری می‌شود.