Front Line Defenders
Şifreli Online Güvenlik Fonu Başvuru Formu

Güvenlik Fonu için başvurunuzu çevrimiçi yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki kutuların içine sorulara cevap vermek.Tüm soruları yanıtladıktan sonra gönder tuşuna basın; başvurunuz doğrudan Front Line Defenders’a ulaşacak.

Başvurunu gönderdikten sonra Front Line Defenders ekibinden biri sizinle iritbata geçecek. Lütfen sizinle iletişim kurmamız için seçtiğiniz yöntemin güvenli olduğundan ve başvurunuz hakkında daha fazla görüşmek için size bu yolla ulaşmamızın bir sakıncası olmadığından emin olun. Eğer Front Line Defenders ile iletişimde olmak sizin için riskli olacağını düşünüyorsanız, en azından güvenli bir bilgisayar, güvenli bir internet bağlantısı kullanmanızı ve yeni bir e-posta hesabı açarak iletişim için bize bu adresinizi vermenizi öneririz. Daha fazla bilgi için: İnternet İletişiminizin Gizliliği Nasıl Korunur (https://securityinabox.org/tr/communication/private-communication/) ve Başkalarıyla Haberleşmek (https://ssd.eff.org/tr/module/başkalarıyla-haberleşmek).

Başvurucunun iletişim bilgileri - tam isim, kuruluş, kuruluşun adresi, telefon numarası, e-posta adresi ve kurum adına Front Line Defenders’a karşı sorumlu olacak kişinin adını içermelidir.
Karşılaştığınız güvenlik riskleri nelerdir? (Lütfen bu fona başvurmanıza sebep olan güvenlikle ilgili yaşadığınız son olayla ilgili bilgileri de belirtin)
Ne yapmak istiyorsunuz ve başvurulan fon güvenliğinizle ilgili nasıl bir fark yaratacak ve karşı karşıya olduğunuz riskleri nasıl azaltacak?
Elde etmeyi umduğunuz sonuçlar nedir? Nasıl bir fark yarattığını ölçmek mümkün mü? (fonla ilgili hazırlayacağınız raporda harcama faturalarının orijinallerinin yanı sıra bunu da anlatmanız beklenecek).
Talep edilen her şey / tedbir için net bir maliyet dökümü yapın. (Mümkün olduğunca verilen teklifleri de ekleyin. Front Line Defenders’ın birden çok teklif görmek isteyebileceğini ve/veya alternatif kaynaklar önerebileceğini hatırlatmak isteriz).
Destek talebinde bulunan grubun / kuruluşun kısa bir özetini yapın, amaçlarını, önceki faaliyetlerini, üyeliğini, organizasyon yapısını, finansal yapıyı, diğer gruplarla veya ağlarla çalışmayı dahil edin.
Bu başvuruyu değerlendirebilmemiz için lütfen ülkenizdeki veya uluslararası insan hakları topluluğunda bilinen ve çalışmalarını bilen en az iki kişinin iletişim bilgilerini verin (isim, kurum, telefon, e-posta).

 

Başvurular aşağıdaki posta adresi veya e-posta yoluyla da gönderilebilir::
Front Line Defenders
Avoca Court
Temple Rd
Blackrock
Co. Dublin
A94 R7W3
Ireland
E-posta: grants@frontlinedefenders.org

 

Bu 4 harfi bu alana yazın:
Harflerin büyük/küçük harfle yazılması fark etmez. Eğer harfleri okuyamazsanız sayfayı tekrar yükleyin.

Not:

All the information that you have submitted is sent through our secure, (SSL) encrypted channel.
To increase security, all information is additionally encrypted using PGP/GPG key.